dom-seniora-warszawa.pl

Pod tym adresem internetowym (dom-seniora-warszawa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane strony internetowe znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Generyczne adresy dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wynajdziemy zapewne stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny abonament za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak tworzycie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy punkty, które zaciekawią przyszłych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Korzystamy fotografie z profesjonalnych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić naszej firmie swoje ilustracje, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom przygotowaną przez nas stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na spisanie wszelkich poprawek. Gratis poprawimy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to sprawnie zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!